Kawiarenkowe walentynki

Cześć Wszystkim!
14 lutego zapraszamy Was do naszej kawiarenki na świętowanie walentynek. Szykują się liczne atrakcje! Przyjdź i się przekonaj. Nie siedź sama w domu przed telewizorem. Nie spędź sam tego dnia w objęciach z… laptopem. 😉 Wyjdź do ludzi, czekamy na Ciebie!
Każdy z Was będzie mógł wziąć udział w „szybkich randkach” i chwilę porozmawiać z wylosowaną osobą. Tym razem do inicjatywy dopingujemy panów. Pokażcie się z męskiej strony, zaprezentujcie swoje zdecydowanie i silną wolę. Ułatwimy Wam nawiązanie pierwszej rozmowy z nieznajomą. 😉 Wystarczy jedynie wylosować karteczkę z imieniem dziewczyny i kolorem serduszka (np. zielone – Ania), odnaleźć ją i 5 minut porozmawiać. Nie znasz imion pań? Nie stresuj się na zapas. W tym dniu każda niewiasta będzie dodatkowo „odziana” w serduszko ze swoim imieniem. Takich rund będzie kilka, więc będziecie mogli poznać nowe osoby. Od czegoś przecież trzeba zacząć! 🙂
W kawiarence działa już „poczta walentynkowa”. Myślisz o kimś? Brak Ci odwagi? Polubiłaś go i chcesz mu to powiedzieć? A może ona naprawdę przypadła Ci do gustu? W walentynkowej skrzynce zostaw kartkę, liścik, bądź inny miły dowód sympatii (np. coś słodkiego). Aby przesyłka trafiła do właściwej osoby, musi być oczywiście zaadresowana. Nie musisz znać nazwiska tej/tego, która/y ma od Ciebie otrzymać wiadomość. Wystarczy imię, adres mailowy, część numeru telefonu – jednym słowem coś, co pozwoli ją/jego jednoznacznie zidentyfikować. Przesyłka może być przez Ciebie podpisana, ale może być też anonimowa.
Nie dostałaś/łeś walentynki? Nie martw się, może musisz zwiększyć krąg swoich znajomych i dać się jej/jemu odkryć! Okazją do tego może być singlowa impreza taneczna „OSTATKI” w Klubie Medyków. Wszyscy przybyli goście wezmą udział w losowaniu 3 zaproszeń. Nawet, jeśli nie poszczęści Ci się w losowaniu, to przecież możesz od razu, na miejscu umówić się z grupą osób, która wybiera się na zabawę. Nie będziesz tam sama/sam.
Przychodzisz do kawiarenki głównie, by przy kawie lub herbacie spotkać się ze znajomymi? No to tym bardziej nie może Cię zabraknąć! Tego dnia wszystkich częstujemy walentynkowym tortem. Nie martw się – herbatkę też Ci zrobimy. 😉 Może spotkasz kogoś o kim myślisz, ale tej osoby od dawna w kawiarence nie było? Sprawdź, może przyjdzie! A jeśli tak – weź sprawy w swoje ręce!
A może chcesz „iść na całego”? 🙂 Dla najodważniejszych mamy propozycję walentynkowych „spotkań w ciemno”. Nie nastawiaj się na „randkę w ciemno” – w domyśle z przyszłym mężem/żoną. Nie o to chodzi. Idź na spotkanie TOWARZYSKIE. Przełam swoją nieśmiałość i się umów. Jak? Z kim? Tu również proponujemy Ci zdanie się na ślepy traf. Jak to będzie wyglądało? Instrukcja poniżej.
1. Osoby, które chciałyby wziąć udział w zabawie wypełnią przygotowane kartki, które należy wrzucić do pojemnika. To będzie Twoja „oferta”. Podajesz:
– imię
– proponowaną przez Ciebie datę spotkania
– godzinę (najwcześniej 18)
– gdzie się spotkacie (wybierz miejsce wśród ludzi, powinno tam być ciepło – jeśli będzie spory mróz, ciężko będzie czekać na kogoś na ulicy)
– Twój znak rozpoznawczy (coś, co pozwoli Cię wyłowić z tłumu – tulipan? gazeta?).
2. Osoby zainteresowane spotkaniem będą ciągnęły losy z zebranych ofert. Już wylosowałaś? Wylosowałeś? Jeśli zobaczysz, że data spotkania Ci nie pasuje, to możesz kartkę 1 raz zwrócić i wyciągnąć inną.
3. Jeżeli coś Ci nagle wypadnie będziesz miał/a OBOWIĄZEK zorganizowania za siebie zastępstwa. Przekaż wylosowane spotkanie koledze/koleżance/siostrze/komukolwiek sensownemu. Zadbaj o komfort osoby, która będzie ma Ciebie czekała!
Z kim się spotkasz, dowiesz się dopiero na miejscu. Pamiętaj, że to nie randka, więc pozwól sobie na odrobinę luzu. Boisz się, kto przyjdzie? Nawet, jeśli ona/on nie wzbudzi Twojego zainteresowania, to możesz miło spędzić czas i dowiedzieć się od płci przeciwnej wielu ciekawych rzeczy… np. jakich mężczyzn poszukują kobiety / czego mężczyźni poszukują w kobiecie. 🙂 A może ta osoba BARDZO Ci się spodoba?
Pamiętaj! Spotykamy się już we wtorek – 14 lutego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *