Kawiarenka

Zapraszamy do nowej, pierwszej kawiarenki dla chrześcijan stanu wolnego w sercu stołecznej Starówki 🙂

Gdzie: Sanktuarium MB Łaskawej, Świętojańska 10, Podziemia, wejście przez sklepik przy wejściu do kościoła

Kiedy: zobacz kalendarz poniżej 🙂

Kawiarenka jest organizowana od połowy sierpnia 2015r. przez ochotników z duszpasterstw Dwojedno i Przystań Rozwoju we współpracy z ks. Robertem z Sanktuarium MB Łaskawej na warszawskiej Starówce. Więcej o idei i zasadach kawiarenki znajdziesz pod tym linkiem.

café-285x214-150x150

Obecnie funkcjonuje na zasadzie dobrowolnych składek. Prosimy o przygotowanie czegoś na wspólny stół po uprzednim kontakcie z organizatorem danego wydarzenia (informacje są w kalendarzu) lub o przyniesienie ze sobą dobrowolnej, adekwatnej kwoty do skarbonki. Zbieramy fundusze na wyposażenie kawiarenki (żywność i napoje, kubeczki, środki czystości, etc), oraz na ekspres do kawy, a w przyszłości – na wyposażenie księgarnio-kawiarni 🙂

 

Zachęcamy też do współpracy w organizowaniu kawiarenki. Zasady, zakres jej funkcjonowania i godziny otwarcia są w naszych rękach. Potrzebujemy chętnych do obsługi kawiarenki w wybrane dni, do organizacji wydarzeń i spotkań (najchętniej – rozwojowych), edycji powstającej strony internetowej kawiarenki, jak również do współtworzenia nowego portalu skupiającego wszystkie duszpasterstwa osób stanu wolnego, ze wspólnym kalendarzem i inicjatywami. Chętnych zapraszamy do odwiedzenia tego linku.

Najbliższe godziny otwarcia i wydarzenia w kawiarence będą dostępne w poniższym kalendarzu. Zapraszamy 🙂 Dodatkowo, zapraszamy na spotkania poza kawiarenką, ogłaszane w oddzielnym Kalendarzu Wydarzeń.

 laskawa_wersja1

Kalendarz Kawiarenki

26 Marzec 2019
 • Msza na Starówce w intencji singli

  26 marca 2019 @ 20:00 - 21:30
  Warszawa, ul. Świętojańska 10, sanktuarium MB Łaskawej (Jezuici)

  Jak w każdy ostatni wtorek miesiąca, zapraszamy na Mszę św. o godz. 20, odprawianą w intencji o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wszystkich poszukujących męża albo żony za wstawiennictwem Matki Bożej Łaskawej, Patronki Warszawy.
  Informacje: dwojedno.pl

  Zobacz więcej