Kawiarenka

Zapraszamy do nowej, pierwszej kawiarenki dla chrześcijan stanu wolnego w sercu stołecznej Starówki 🙂

Gdzie: Sanktuarium MB Łaskawej, Świętojańska 10, Podziemia, wejście przez sklepik przy wejściu do kościoła

Kiedy: zobacz kalendarz poniżej 🙂

Kawiarenka jest organizowana od połowy sierpnia 2015r. przez ochotników z duszpasterstw Dwojedno i Przystań Rozwoju we współpracy z ks. Robertem z Sanktuarium MB Łaskawej na warszawskiej Starówce. Więcej o idei i zasadach kawiarenki znajdziesz pod tym linkiem.

café-285x214-150x150

Obecnie funkcjonuje na zasadzie dobrowolnych składek. Prosimy o przygotowanie czegoś na wspólny stół po uprzednim kontakcie z organizatorem danego wydarzenia (informacje są w kalendarzu) lub o przyniesienie ze sobą dobrowolnej, adekwatnej kwoty do skarbonki. Zbieramy fundusze na wyposażenie kawiarenki (żywność i napoje, kubeczki, środki czystości, etc), oraz na ekspres do kawy, a w przyszłości – na wyposażenie księgarnio-kawiarni 🙂

 

Zachęcamy też do współpracy w organizowaniu kawiarenki. Zasady, zakres jej funkcjonowania i godziny otwarcia są w naszych rękach. Potrzebujemy chętnych do obsługi kawiarenki w wybrane dni, do organizacji wydarzeń i spotkań (najchętniej – rozwojowych), edycji powstającej strony internetowej kawiarenki, jak również do współtworzenia nowego portalu skupiającego wszystkie duszpasterstwa osób stanu wolnego, ze wspólnym kalendarzem i inicjatywami. Chętnych zapraszamy do odwiedzenia tego linku.

Najbliższe godziny otwarcia i wydarzenia w kawiarence będą dostępne w poniższym kalendarzu. Zapraszamy 🙂 Dodatkowo, zapraszamy na spotkania poza kawiarenką, ogłaszane w oddzielnym Kalendarzu Wydarzeń.

 laskawa_wersja1

Kalendarz Kawiarenki

[gcal id=”128″]